HAKKIMIZDA ETKİNLİKLER ÜYELİK BASIN ODASI BİLGİ BANKASI KAYNAKLAR KARİYER İLETİŞİM

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, KİD üyelerini ağırladı

 

“KİD; Liderlerle Buluşmalar” serisi çercevesinde üyelerimiz Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile , 25 Nisan Pazartesi günü Zorlu Holding merkez binası Levent 199’da öğlen yemeğinde bir araya geldi.

KİD Yönetim Kurulu Başkanı Bengi Vargül’ün derneğin kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgi aktarması ile başlayan toplantıda, Ahmet Nazif Zorlu tüm yaşamı boyunca önceliklerini daima “Ülkem, İşim ve Ailem” olarak benimsediğini belirtti.

Bu kapsamda Mehmet Zorlu Vakfında yapılan çok yönlü çalışmalari dile getiren Ahmet Nazif Zorlu, bugüne kadar 15 bin gence burs verdiklerinden ve Türkiye’nin dört bir yanında eğitim ihtiyacı olan yerlere yapılan okullar ve teknoloji merkezlerinden de bahsetti.

Türkiye’nin uluslararası markalarla eşdeğer üretim kapasitesi ve know how’a sahip olduğunu da vurgulayan Ahmet Nazif Zorlu, Zorlu Grubu olarak Manisa’daki Vestel City’de ürettikleri teknoloji ürünlerinin global pazarlarda kabul gören kaliteleriyle bunu ispatladıklarını örneklerle anlattı.

Yapılan tüm çalışmalarda iletişimin de önemine vurgu yapan Zorlu, sosyal medyanın hayatımızda artan yeriyle birlikte, iletişimin her mecrada hassasiyetle ve dikkatle yönetilmesi gerektiğini, özellikle müşteri istek ve ihtiyaçlarına hızlı yanıt vermenin ve birebir iletişimin önemine de dikkat çekti.

Sohbet ortamında gerçekleşen toplantıda Ahmet Nazif Zorlu, Kurumsal İletişim profesyonellerinin sorularını da yanıtladı.

Kurumsal İletişimciler Derneği olarak, KİD Liderler Zirvesi’nde bizi ağırlayan Sayın Ahmet Nazif Zorlu’ya ve Zorlu Kurumsal İletişim Ekip Yöneticilerine teşekkür ediyoruz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ