HAKKIMIZDA ETKİNLİKLER ÜYELİK BASIN ODASI BİLGİ BANKASI KAYNAKLAR KARİYER İLETİŞİM

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, KİD üyelerini ağırladı

 

 

“KİD; Liderlerle Buluşmalar” serisi çercevesinde üyelerimiz LC Waikiki Yönetim Kurulu  Başkanı Vahap Küçük ile, 12 Mayıs Çarşamba günü Tema Mağazıcılık merkez binasında bir araya geldi.

 
KİD Yönetim Kurulu Başkanı Bengi Vargül’ün derneğin kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgi aktarması ile başlayan toplantıda, Vahap Küçük LC Waikiki markasının bugünlere gelen başarı öyküsünü anlattı.
 
1997 yılından beri  bir Türk markası olarak pazarde rekabet eden LC Waikiki, kriz dönemlerini fırsata çevirerek bugün 29 ülkede 627 mağazada müşterileriyle buluşuyor.
 
Kalite-fiyat-moda üçgeni vizyonuyla çalıştıklarını vurgulayan Vahap Küçük, müşteri ve çalışan memnuniyeti ile sosyal sorumluluğa verdikleri önemle 2013 yılında Türkiye’nin hazır giyim alanında en beğenilen şirket  konumuna geldiklerini ifade etti. Tüm yaşamı boyunca paradan daha öncelikli olarak iyi insan yetiştirmenin önemine inandığını vurgulayan Vahap Küçük, insana yatırım yapmanın bir sosyal sorumluluk anlayışı olduğunu vurguladı.
 
Türkiye’de yıllar itibariyle değişen giyim alışkanlarına da değinen Vahap Küçük Eskiden kış ve yaz kolleksiyonları vardı, şimdi her gün ürün üretiyoruz. “İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile kaliteyi uygun fiyata müşteriye sunuyoruz. Müşterilerimize her zaman daha fazlasını verdik. Yılda 250 milyon adet ürün müşteri ile buluşuyor.“dedi.
 
Gelecek vizyonuna da değinen Vahap Küçük, 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı hedeflediklerini dile getirdi. Başarılı performansın arkasında mutlaka iyi iletişimin olduğunu da vurgulayan Küçük, “İletişim işin merkezindedir. Kriz iletişiminden önce, olası riskleri tespit etmek ve önlemleri almak gerekir. İşimiz gereği bir çok kriz alanıyla karşı karşıya gelebiliriz. Önemli olan kriz olmadan, tedbir almaktır “dedi.
 
Sohbet ortamında gerçekleşen toplantıda Vahap Küçük, üyelerimizin sorularını da yanıtladı.
 
Kurumsal İletişimciler Derneği olarak, KİD Liderlerle Buluşmalar çerçevesinde bizi ağırlayan Sayın Vahap Küçük’e ve LC Waikiki Kurumsal İletişim Müdürü Sevda Malkoç’a  teşekkür ediyoruz. 
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ