HAKKIMIZDA ETKİNLİKLER ÜYELİK BASIN ODASI BİLGİ BANKASI KAYNAKLAR KARİYER İLETİŞİM

Ustadan Çekirgeye 5. Kurumsal İletişim Sertifika Programı başlıyor.

Yeni mezunlar ve genç iletişim profesyonellerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturan Kurumsal İletişim Sertifika Programı , meslek hayatının başında bulunan iletişimciler ve bu mesleğe adım atmak isteyen gençlere, mesleğin temel kurallarının yanı sıra teori ve gerçek pratiği birleştiren bir eğitim programı sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen holding, banka ve şirketinin kurumsal iletişim yöneticilerinden teorik birikimleri ve pratik deneyimleri ile yaşanmış ‘iletişim’ hikayelerini dinleme olanağı bulacakları program 13 hafta sürüyor. Programda Kurumsal İletişime Giriş, Araştırma / Ölçümleme, Etkinlik Yönetimi, Finansal İletişim, İç İletişim, Konu Yönetimi, Kriz İletişimi, Kültür ve Sanat İletişimi, Lider İletişimi, Medya İletişimi, Sosyal Medya İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürebilirlilik İletişimi ile Spor İletişimi olmak üzere toplam 13 başlık altında dersler işleniyor.

11 Ekimde başlayacak, 22 Kasımda bitecek 7 haftalık programa Kurumsal İletişim Mesleğine gönül vermiş genç iletişimciler bekleniyor.

Detaylı bilgi için: academy@campaigntr.com
0212 286 35 79

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ