HAKKIMIZDA ETKİNLİKLER ÜYELİK BASIN ODASI BİLGİ BANKASI KAYNAKLAR KARİYER İLETİŞİM

İletişimin Dünü Bugünü Paneli Okan Üniversitesi Beyoğlu Yerleşkesinde

 

İletişimin Dünü Bugünü Paneli

Okan Üniversitesi ve KİD katkılarıyla düzenlenen “İletişimin Dünü Bugünü Paneli Okan Üniversitesi Beyoğlu Yerleşkesi’nde 25 Mayıs Perşembe günü gerçekleşti.

İletişimci Ender Merter moderatörlüğünde, Doc. Dr. Uğur Batı, Soyak Holding İletişim Koordinatörü Fatma Çelenk, Tüpraş Kurumsal İletişim Müdürü Seval Kızılcan panele katıldılar.

Konuşmacılar, geçmişten günümüze gelişen teknolijinin ve yaşam tarzlarının günümüzde iletişim metodlarının ve anlayışının nasıl değişmesine nasıl etki ettiğine değinerek, geleceğe kalıcı izler bırakmanın temelinde sürdürülebilirliğin olduğunu vurguladılar. Büyüklük kavramlarının bile değiştiği ve farklı ölçüm araçlarıyla değerlendiği günümüzde, stratejinin herşeyin önünde , markaların varlık nedeni olduğu vurgulandı.

Okan Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof:dr. Güner Gürsoy panelin bitiminde yaptığı konuşmada “ Günümüzde iletişimin her alanda önemi gittikçe artmaktadır. Biz de İdari Bilimler Fakültesi olarak iletişim paneli yaparak hem öğrencilerimize hem konuklarımıza iletişim alanında vizyon açıcı bir sohbet toplantısı gerçekleştirmenın mutluluğunu yaşadık. “ dedi.

 

 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ