HAKKIMIZDA ETKİNLİKLER ÜYELİK BASIN ODASI BİLGİ BANKASI KAYNAKLAR KARİYER İLETİŞİM

KİD, Sürdürülebilir Markalar Konferansı’nda

 

Bu yıl Park Bosphorus Hotel'de 26-27 Mayıs'ta gerçekleştirilen Sürdürülebilir Markalar Konferansı'nda derneğimizi, Yönetim Kurulu Başkanımız Bengi Vargül temsil etti.

Vargül, Sürdürülebilirlik Akademisi Yönetim Kurulu Üyesi Semra Sevinç'in moderatörlüğünde düzenlenen "Sürdürülebilirliğin DNA'sında iletişim vardır: Nasıl keşfedilir?" başlıklı panelde konuştu.

Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Şardan ve İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ'ın da yer aldığı panelde sürdürülebilir iletişim, sürdürülebilir marka iletişimi ve kurumsal iletişimdeki sürdürülebilir iletişim konuları tartışıldı.

Bengi Vargül panelde, kurumsal iletişimde 'sürdürülebilir iletişimi' her anlamda entegre etmenin ve çalışanları şirketin iş süreçlerine dahil ederek şirket içi işlerle bağlantı kurdurmanın önemini belirtti. "Kurum içi sesi iyi bilmek ve tüketiciyi iyi okumak gerekir" diyen KİD Başkanı Vargül, sosyal medyanın gücünü vurgularken kurumların her gün itibarlarının sınandığına dikkat çekti.

Sürdürülebilir Markalar Konferansı, 'How Now' teması ile iki gün boyunca, çok sayıda sunum, oturum ve panelde sürdürülebilirlik kavramını marka stratejisi ve iletişimi, tedarik zinciri, perakende, tasarım ve inovasyon gibi çeşitli yönlerden tartışmaya açan, bilgi ve ilham veren bir etkinlik olarak düzenlenmiştir.
 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ