HAKKIMIZDA ETKİNLİKLER ÜYELİK BASIN ODASI BİLGİ BANKASI KAYNAKLAR KARİYER İLETİŞİM

SOYAK Akıllı Yıldızlar Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi 2 Ödül Birden Aldı

Soyak Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi, CSR Europe (KSS Avrupa) tarafından geliştirilen ve Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (KSS Türkiye) tarafından düzenlenen Pazaryeri etkinliğinde 2 ödül birden kazandı.

2014 KSS Pazaryeri Etkinliği, Türkiye’nin stratejik vizyonuna katkı sağlamak amacında olan sorumlu şirketlerin uluslararası arenada örnek olacak Kurumsal Sosyal Sorumluluk çözümlerini göstermek amacı ile “İşletme 2023” temasıyla gerçekleştirildi.

Bu yıl 6.sı düzenlenen KSS Pazaryeri Etkinliği’nde 19 proje yarıştı. Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi; KSS Türkiye tarafından ‘Çevre Alanında Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Çözümü Ödülü’ ve CSR Europe tarafından ‘Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümü Büyük Ödülü‘ne layık görüldü.

10 Aralık günü Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte; Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi’nin “yenilikçi, çok paydaşlı ve paydaşlarını uygulamalara dahil eden, hedefleri açık şekilde belli olan” önemli bir proje olduğu için bu ödüllere layık görüldüğü belirtildi.

Konu ile ilgili detaylara ulaşmak için; www.akilliyildizlar.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Proje, site vasıtasıyla tüm Türkiye’deki çocuklara enerji tasarrufu ve sürdürülebilir yaşamın önemini aktaran mesajlarla da ulaşıyor. Bu sitedeki içeriklerden tüm Türkiye’deki öğretmenler, öğrenciler ve veliler yararlanabiliyor. Sitede aynı zamanda çocuklar için hazırlanan bir oyuna da yer veriliyor.
 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ